- Kullanıcıların UYAP Bilişim Sistemini Kullanabilmeleri İçin Gerekli Donanımsal ve Yazılımsal Alt Yapıyı Oluşturmak Sürekli ve Verimli İşlerliği Sağlamak UYAP Bilişim Sisteminin Nihai Hedefleri Doğrultusunda Yeterli Desteği ve Eğitimi Verir.

- Hizmet İçin Gereken Programları Yüklemek, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Tarafından Gönderilen İmaj Cd'leri İle Gerekli Durumlarda Tekrardan Sistem Yüklemesi Yapar. Bilgisayar ve Sistemde Meydana Gelen Arızalara Müdahale Eder, Periyodik Olarak Bakımlarını Yapar.

- Yazılım ve Donanım (Yazıcı ve Tarayıcı vs ) Arızaları İle İlgilenip Gerektiğinde Kullanıcılara Destek Verir. Ulusal Yargı Ağı Projesi (UYAP) Tüm Birimlerde Sorunsuz Olarak Çalışmasını Sağlar. Network Üzerinde Meydana Gelen Arızaların Tespiti ve Onarımını Yapar.

- E-İmza Başvurularının Alınması ve E-İmza'larda Oluşan Arızaları Kontrol Eder, Segbis Arızalarının Tespiti ve Onarımını Yapar, Basın Bültenini Takip Eder.

- Kurum İnternet Sitesi (Silivri5lcik.adalet.gov.tr) Kurulum, Güncelleme ve Tasarımından Sorumludur.


Silivri 5 Nolu L Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz. | [Webmaster - Güven DAĞAR] Silivri 5 Nolu L Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | [Webmaster - Güven DAĞAR] [Webmaster - Güven DAĞAR]