- Ceza İnfaz Kurumu İçin Gerekli Görülen Mal ve Hizmet Alımları İçin İhale Üzeri Bu Mal ve Hizmetlerin Teminini Sağlar. Kurum Hizmet Aracının Sigortasını, Muayenesini, Taşıt Veri Girişinin Takibini Gerçekleştirir.

- Ceza İnfaz Kurumunda Bulunan Hükümlü ve Tutukluların Gözlük ve İlaç İhtiyaçlarının Teminini Koğuşların Elektirik Bedellerin Takip ve Tahsisini Hükümlü Tutuklu ve Cezaevi Personelinin Günlük İaşe Bildirimini Yapar.

- Hükümlü ve Tutukluların Yemek Ekmek Karşılığı İaşe Bedellerinin 6 Aylık Dönemler İçinde Düzenlenmesini ve Tahsisini Sağlar.

- Hükümlü ve Tutukluların Yatak, Nevresim, Battaniye, Yastık İhtiyaçlarının Teminini Sağlar. Kurum İçi Hizmette Bulunan Hükümlü ve Tutukluların Maaş Ödemelerini Yapar. Kurum İçi Birimlere Temizlik ve Kırtasiye Malzemesi Teminini Sağlar.

- Kurum Demirbaşlarının Takibini, Denetimini, ve Sayımını ve Bunların Düşümünü Yapar. Hurda Satışına Uygun Metal Aksamlı Demirbaşların İlgili Kanuna Uygun Şekilde Satışını Yapar.

Silivri 5 Nolu L Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz. | [Webmaster - Güven DAĞAR] Silivri 5 Nolu L Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | [Webmaster - Güven DAĞAR] [Webmaster - Güven DAĞAR]