İnfazdaki Temel Amaç; Tüketen, Yararsız, Asi, Hayata Küskün, Kendisi İle Barışık Olmayan Mahkum Tipinden İşlediği Suçtan DOlayı Pişman Olmuş ve Hatalarından Ders Almış, Kurallara Uyan Üreten ve Kendisini Sosyal Çevre İçin Yararlı Hisseden, Kendisi ve Toplumla Barışık Mahkum Tipine Geçişin Başarılmasıdır.

Bu Bağlamda, Silivri 5 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İnfaz Biriminde Hükümlülerin Mahkum Kabul İşlemleri, Hastane Sevki, Diğer Kurumlara Nakili, Dosya Kayıtları, Dilekçe Gönderme Yazışmaları, Tahliye İşlemleri ve Yasa Gereği Değişiklikleri Uygulama İşlemlerinin Hazırlığı, Onaya Sunulması ve Takibinin Yapılması İşlemleri İle Diğer Bİrimler Koordinasyonunun Sağlanması Görevlerini Üstlenmektedir.

Silivri 5 Nolu L Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz. | [Webmaster - Güven DAĞAR] Silivri 5 Nolu L Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | [Webmaster - Güven DAĞAR] [Webmaster - Güven DAĞAR]